״עבדתי עם אסף בן דור בשני פרוייקטים, כשאני מהצד של ניהול הפרוייקט ואסף מהצד של התכנון האדריכלי. בשני הפרוייקטים מילא אסף תפקיד אדריכלי – תכנוני במגוון רב של תחומים. החל מתכנון פנים של יחידות דיור וכלה בפרטי ביצוע בתחומים רבים, כגון עבודות אבן, פרטי אבן וחזיתות, מסגרות ופרטי מסגרות, אלומניום, גגות רעפים ועוד.עבד בחריצות ובמהירות, סייע בפתרונות בעיות שהתעוררו תוך כדי ביצוע וכל זאת בשיתוף פעולה מלא והתאמת זמנו לדרישות הפרוייקט".

גיורא פרץ, מנהל פרוייקטים
״בחרנו לעבוד עם אסף אחרי סדרה ארוכה של פגישות עם הרבה אדריכלים, כולם עם המלצות ״חמות״ מאנשי מקצוע. מצאנו מקצוענות, פשטות ויושר, יחד עם יכולת לא מצויה להבין הצרכים שלנו ולטפל בהם בדרך הנכונה. אסף הוא האיש אוהב את המיקצוע, עובד עם כול האנרגיות של הראש ושל הלב, וזה ראים בתוצאות. הוא מאוד עזר לנו גם למצוא אנשי מקצוע אחרים (כמפקח וכ׳׳ו) והיה כל הזמן באמת פנוי לנו, אפילו אחרי התשלומים (כאלה באמת אין להרבה לצערי..) ממליצים בחום לכול מי שיוזם תוכנית בניה לבדוק ולעבוד איתו".

ויטוריו ששון, יזם
״אני עובד עם האדריכל אסף בן דור על פרוייקטים איכותיים ומורכבים בירושלים מזה 7 שנים ברצף.
אסף הוא מקצוען, ישר ונעים הליכות. זמני התגובה שלו מהירים מאד.
לאסף התמחות מיוחדת בתכנון ושרטוט פרטי אבן מורכבים, והכנת תכניות עבודה לביצוע ברמה גבוהה מאד״.

שמואל פיינגולד, יזם
״אני נעזר בשירותיו של אסף בשלוש השנים האחרונות, במספר נכסים שבבעלותי. אסף מקצועי ובעל יכולת גבוהה מאד של יצירת אלטרנטיבות ופתרונות במצבים מורכבים. כלקוח נהניתי מאד מההתמסרות המוחלטת שלו לפרוייקטים, כשיש צורך בשעות עבודה רבות, גם בשעות לא שעות. ממליץ בחום רב״.

רונן בצלאל, יזם